Nieuws

Sony werkt aan internetzenders

Sony lijkt te willen gaan concurreren met televisiezenders. De elektronicagigant zou met een aantal mediabedrijven aan tafel zitten.

Sony lijkt te willen gaan concurreren met televisiezenders. De elektronicagigant zou met een aantal mediabedrijven aan tafel zitten.

De gesprekken gaan over het verdelen van materiaal via het internet, schrijft de Wall Street Journal op basis van eigen bronnen. Dat zou dan af te spelen zijn via de PlayStation 3, maar evenzeer op andere toestellen. In de VS zou Sony onder meer praten met NBC Universal, Discovery en News Corp.

Officieel geeft Sony geen commentaar. Maar algemeen directeur Howard Stringer zei eerder deze week wel al dat zijn bedrijf “een aanzienlijke hoeveelheid onderzoek en ontwikkeling steekt in een ander soort televiesieset.”

Ook andere technologiebedrijven tonen de laatste tijd interesse in de mediasector. Als het bedrijf de stap zet, dan is het dus niet de enige techgigant die dat doet. Google is bezig met Google TV, Apple zou aan een eigen televisie werken en heeft al langer Apple TV.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Volg Clickx op Google Nieuws om onze nieuwste artikels in je feed te krijgen. Vergeet niet om op ‘Volgen’ te klikken.

Onderwerp: Media, Playstation, Ps3, Sony, Televisie, Tv, Video

Meer relevante berichten

Abonneer op Clickx

Krijg Clickx magazine 10 keer per jaar (waarvan 2 extra dikke dubbelnummers) keurig thuisbezorgd.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Ook interessant:
Lezersaanbod

Geniet van exclusieve deals in onze webshop, met verbluffende kortingsacties op hoogwaardige producten.