Tips

Mp3’s op een audio-dvd

Dvd-branders hebben meer mogelijkheden dan je denkt. Zo kan je al je mp3’s op een paar schijfjes branden in plaats van tientallen cd’s te moeten gebruiken.

Een dvd-brander barst van de mogelijkheden. Het toestel enkel gebruiken om films te kopiëren of cd’tjes te branden zou jammer zijn. Bedenk eens hoeveel mp3’tjes je op een dvd-schijfje kwijt kan!

Met het programma Audio DVD Creator kan je een boel muziek op één dvd-schijf kwijt. Het is voldoende voor uren non-stop luisterplezier en bovendien ook handig als achtergrondmuziek op feestjes. Je kan zelfs complete dvd-menuutjes maken met de albumcovers of je eigen foto’s.

Audio DVD Creator kan je gratis proberen, de testversie download je op www.audio-dvd-creator.com. Het programma werkt zelfs in het Nederlands!

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Volg Clickx op Google Nieuws om onze nieuwste artikels in je feed te krijgen. Vergeet niet om op ‘Volgen’ te klikken.

Google Voeg Clickx.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Mp3, Muziek

Meer relevante berichten

Abonneer op Clickx

Krijg Clickx magazine 10 keer per jaar (waarvan 2 extra dikke dubbelnummers) keurig thuisbezorgd.