PSP-eigenaars kunnen sinds vorige week de nieuwsuitzendingen van VTM downloaden naar hun draagbare console. Volgens Sony is de Belgische commerciële zender de eerste ter wereld die zijn nieuwsuitzendingen in een PSP-versie uitbrengt.
De nieuwsuitzendingen worden automatisch afgehaald door een Windows-programma dat van de VTM-site te downloaden is. Na het afhalen van het nieuwsbericht wordt het overgezet naar de PSP. Voorwaarde is wel dat de console via een usb-kabel met de pc verbonden is en dat er op het geheugenkaartje van de PSP 130 MB vrije ruimte is.
VTM pikt met de nieuwe dienst in op de trend om zelf video om te zetten voor consumptie op de PSP. Avontuurlijke PSP-eigenaars gebruiken bijvoorbeeld