automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Muziek overzetten met iTunes

23 november 2009 | Redactie Clickx Magazine

Intro

Met moderne mediaspelers kan je je muziekcollectie erg efficiënt beheren: afspeellijsten aanmaken, liedjes beoordelen, luisterstatistieken opmaken, het draagt allemaal bij tot een betere beleving. Vaak is er ook heel wat werk in gekropen, dat dreigt verloren te gaan als je je muziekbibliotheek naar een nieuwe computer transporteert.

Gelukkig voor iTunes-gebruikers kan je op een erg eenvoudige manier al je muziek en de bijhorende instellingen en informatie back-uppen en overzetten. Daarvoor kan je een externe harde schijf gebruiken, maar als je dat niet hebt, kan je iPod als muilezel dienen. In deze workshop loodsen we je door het proces.

Doe je het zonder iPod, dan kan je de eerste stap overslaan.

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: apple, itunes, muziekcollectie, playlists

Externe links

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

2 reacties op dit artikel:

Talleke77
30/11/2009 15:54:32

Dit kan je toch in een PDF zetten of printen - zie rechts bovenaan...

30/11/2009 15:38:19

Dit artikel gaat mij zeker van pas komen. Maar is het niet mogelijk om heel dit artikel om te zetten in een print vriendelijke file, .doc of .pdf? Dat zou prachtig zijn en makkelijk om later terug boven te halen als het nodig zou zijn...Alvast bedankt. Jean Gielen.

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb