Tips

Bijlage te groot!

Als je soms grote bijlages doormailt, dan weet je dat sommige mailboxen een limiet op de grootte van een bericht hebben. In Outlook Express kan je zo’n grote mails opsplitsen.

Als je soms grote bijlages zoals foto’s doormailt, bijvoorbeeld via Outlook Express, dan weet je dat sommige mailboxen een limiet op de grootte van een bericht hebben.

Is de bijlage te groot, dan krijgt de ontvanger het bericht niet, en krijg jij een foutmelding. Je kan natuurlijk gebruik maken van een webdienst waar je foto’s kan stockeren, maar met Outlook Express kan je het ook oplossen.

Het is namelijk mogelijk om berichten op te splitsen, zodat de ontvanger het bericht wél krijgt, op voorwaarde dat hij ook OE gebruikt.

Dat doe je als volgt: open Outlook Express en ga naar EXTRA, ACCOUNTS. Ga naar het tabblad E-MAIL, kies je account en klik op EIGENSCHAPPEN. Klik op het tabblad GEAVANCEERD en zet een vinkje bij BERICHTEN OPSPLITSEN INDIEN GROTER DAN.

We raden je aan de grootte in te stellen op bijvoorbeeld 1024 KB (1 MB) – de meeste mailboxen kunnen zo’n berichten wel aan.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Volg Clickx op Google Nieuws om onze nieuwste artikels in je feed te krijgen. Vergeet niet om op ‘Volgen’ te klikken.

Google Voeg Clickx.be toe als favoriete bron op Google!
Onderwerp: Outlook express

Meer relevante berichten

Abonneer op Clickx

Krijg Clickx magazine 10 keer per jaar (waarvan 2 extra dikke dubbelnummers) keurig thuisbezorgd.