Tips

Overgangseffect uitschakelen

Klik je in Windows XP op START, dan zie je standaard een effect waarbij het menu vloeiend opengaat. Een leuk grafisch effect, maar eigenlijk werk je er alleen maar trager door. Hoe schakel je dat uit?

Klik je in Windows XP op START, dan zie je standaard een vertragings- of overgangseffect: het lijkt erop alsof de menu’s vloeiend opengaan. Dat is een leuk grafisch effect, maar eigenlijk vertraagt het alleen maar het werken met menu’s en iconen.

Je kan dit effect uitschakelen door naar START, CONFIGURATIESCHERM, BEELDSCHERM te gaan. Klik op het tabblad VORMGEVING en daarna op EFFECTEN. Doe nu het vinkje weg bij DE VOLGENDE OVERGANSEFFECTEN VOOR MENU’S EN KNOPINFO GEBRUIKEN. Klik op OK.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Volg Clickx op Google Nieuws om onze nieuwste artikels in je feed te krijgen. Vergeet niet om op ‘Volgen’ te klikken.

Onderwerp: Effecten

Meer relevante berichten

Abonneer op Clickx

Krijg Clickx magazine 10 keer per jaar (waarvan 2 extra dikke dubbelnummers) keurig thuisbezorgd.