Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Ik heb onlangs Internet Explorer 8 geïnstalleerd en nu krijg ik bij heel wat sites foutmeldingen te zien. Heb ik iets verkeerd gedaan tijdens de installatie?

Fred van Soomeren

De kans is groot dat het probleem niet bij jou ligt, maar bij de sites die je bezoekt. De nieuwste versie van Internet Explorer heeft immers een andere manier om de code van websites te interpreteren dan zijn voorgangers.

Dat kan af en toe tot problemen leiden, die door de webmasters in kwestie opgelost moeten worden. Om de overgeschakelde surfers niet te veel last te bezorgen, heeft Microsoft de zogenaamde compatibiliteitsweergave ingebouwd in Internet Explorer 8.

Als je op een probleemsite terechtkomt, klik je rechts bovenaan in je browser bij Extra op Compatibiliteitsweergave om hem in te schakelen. Dan zouden de foutmeldingen verleden tijd moeten zijn.

External links

Internet Explorer 8

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.