Tips

Geen auto-opmaak in Word

Als je een tekst aan het tikken bent in Word, en je begint een zin met een getal, dan veronderstelt Word dat je een opsomming aan het maken bent. Leuk, maar soms heb je die hulp niet nodig.

Als je een tekst aan het tikken bent in Word, en je begint een zin met een getal, dan veronderstelt Word dat je een opsomming aan het tikken bent.

Duw maar eens op Enter nadat je 1. getikt hebt, en je zal onmiddellijk 2. te zien krijgen. Leuk, maar soms heb je die hulp niet nodig. Je kan deze autoformattering uitschakelen door op EXTRA, AUTOCORRECTIE-OPTIES te klikken en naar het tabblad AUTOOPMAAK TIJDENS HET TYPEN te gaan.

Onder TOEPASSEN TIJDENS TYPEN doe je het vinkje weg bij bijvoorbeeld AUTOMATISCH GENUMMERDE LIJST, of AUTOMATISCHE OPSOMTEKENS. Klik op OK, en je bent klaar.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief en ontvang elke week het beste van Clickx in je mailbox.

Volg Clickx op Google Nieuws om onze nieuwste artikels in je feed te krijgen. Vergeet niet om op ‘Volgen’ te klikken.

Onderwerp: Opmaak, Word

Meer relevante berichten

Abonneer op Clickx

Krijg Clickx magazine 10 keer per jaar (waarvan 2 extra dikke dubbelnummers) keurig thuisbezorgd.