Gegevens online bewaren met MozyHome
25 juni 2010 | Redactie Clickx MagazineSTAP 9: Bandbreedtegebruik beperken
In stap 4 gaf je aan hoeveel rekenkracht MozyHome van de computer mag gebruiken tijdens het back-uppen. In het tabblad PERFORMANCE kan je dat onderaan aanpassen. Wil je de uploadsnelheid van MozyHome beperken, dan zet je een vinkje bij ENABLE BANDWIDTH THROTTLE.
Met de schuifbalk kan je de snelheid aanpassen. Die gaat van Don’t back-up tot 1 Mbps. Wil je de snelheid altijd beperken, dan stip je ALWAYS THROTTLE aan. Wil je het bandbreedtegebruik van MozyHome tussen bepaalde uren beperken, dan laat je THROTTLE BETWEEN THESE HOURS aangestipt en kies je het begin- en einduur.
Op het tabblad ADVANCED kunnen gevorderde gebruikers nog meer instellingen aanpassen, maar die kan je gerust laten staan. MozyHome is nu volledig aangepast aan onze wensen, dus druk rechts onderaan op SAVE om de wijzigingen op te slaan en het configuratievenster te sluiten.
Wil je het venster terug oproepen, dan klik je met je rechtermuisknop op het MozyHome-icoon in het systeemvak en kies je voor CONFIGURE.

Gerelateerde artikels op Clickx
Related Partner info




















