automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Je eigen stem op je gps

25 juni 2010 | Redactie Clickx Magazine

STAP 3: Opnemen

Klik het eerste commando, PROCEED TO HIGHLIGHTED ROUTE, moest die niet geselecteerd zijn. Klik op de RECORD-knop en spreek je gewenste vertaling in, in ons geval “Ga verder naar de gemarkeerde route”. De Record-knop verandert in een STOP-knop die je aanklikt wanneer je mondelinge boodschap is ingesproken. Doe dat ook voor de overige 64 commando’s.

Testen kan je altijd doen door op de TEST-knop te duwen. Herhaal tot je het gewenste resultaat hebt bereikt. Ben je te laat beginnen spreken of heb je te laat op de Stop-knop gedrukt, geen paniek, met de TRIM-knop rechts onderaan het programma selecteer je de lengte van het audiobestand. Klik en sleep met de linkermuisknop tot je het gewenste resultaat hebt bereikt.

Te veel geknipt? Druk even op de UNDO-knop en probeer opnieuw. Het programma regelt trouwens zelf het volume, een leuke bonus voor de stillere zielen onder ons.

STAP 3: Opnemen

 

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: garmin, voicestudio, stem, opname, gps

Gerelateerde artikels op Clickx

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

1 reacties op dit artikel:

29/06/2010 00:19:25

Bestaat dit ook voor andere merken? Kwestie van de Hollandse versie kwijt te raken. (Medion)

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb