automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Webradio met eigen programmatie

18 juni 2010 | Redactie Clickx Magazine

STAP 8: Aanmelden

2) Deezer

Onder het motto ‘u vraagt wij draaien’ kan je ook je eigen radioprogramma’s samenstellen met de van origine Franse website Deezer. Deezer heeft afspraken met de platenmaatschappijen gemaakt, waardoor de artiesten een deel van de advertentie-inkomsten ontvangen. Dat heeft voor ons, arme eindgebruikers, het voordeel dat we gratis naar de volledige tracks mogen luisteren.

Surf naar www.deezer.com en stort je via de knop SIGN UP op het lidmaatschap. Even enkele gegevens invoeren, en alweer wordt er een bevestigingsmail in je mailbox gedropt. Klik op de link in de mail en je belandt op je Franse startpagina. Rechts bovenaan kan je deze pagina van taal veranderen.

Wij kiezen hier voor Engels, omdat Nederlands nog niet tot de mogelijkheden behoort. Ook hier kan je aan je profiel een fotootje en allerlei informatie toevoegen over je favoriete artiest, je geliefkoosde album enzovoort.

Bovendien is het mogelijk om rechts naar leden te zoeken van een bepaalde leeftijd binnen een bepaald land. Maar je kan dit allemaal beter later invullen, als je iets meer vertrouwd bent met deze dienst.

STAP 8: Aanmelden

 

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: webradio, muziek, mp3

Gerelateerde artikels op Clickx

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

0 reacties op dit artikel:

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb