automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Twee foto's in elkaar laten overvloeien

28 april 2010 | Redactie Clickx Magazine

STAP 5: Afspeelinstellingen

Zodra alle nodige ankerpunten zijn ingesteld, kan je gaan sleutelen aan de afspeelinstellingen van het filmpje. Aan de linkerkant zie je vijf horizontale schuifbalken staan, te beginnen met START DELAY.

Met die balken kan je respectievelijk bepalen hoeveel seconden de beginfoto moet blijven staan, hoeveel seconden het beeld in het midden van de overgang getoond moet worden, hoe lang de eindfoto moet blijven staan, hoe lang het filmpje moet duren en hoeveel frames je per seconde wil laten zien.

Met de afspeelknoppen onderaan kan je een voorbeeldvideo bekijken in het Sequence Preview-kader. Je speelt best wat met de instellingen om te kijken wat het beste werkt. Wij lieten zowel de begin- als de eindfoto een halve seconde staan en kozen voor een speelduur van vijf seconden aan 25 frames per seconde.

STAP 5: Afspeelinstellingen

 

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: fotografie, foto, morph, fotomorph

Gerelateerde artikels op Clickx

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

0 reacties op dit artikel:

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb