automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Video roteren met Free Video Flip and Rotate

20 april 2010 | Redactie Clickx Magazine

STAP 1: Downloaden en installeren

Je vindt Free Video Flip and Rotate op de website van DVDVideoSoft.com, meer bepaald op www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-Flip-and-Rotate.htm. Daar klik je op de groene DOWNLOAD-knop, waarna je een locatie kiest om het installatiebestand op te slaan. Zodra dat is binnengehaald, schud je de wizard wakker met een dubbelklik.

Wil je dat de installatie in het Nederlands verloopt, dan verander je de taal in het eerste venstertje. Als je op het einde van de wizard het vinkje laat staan, zal Free Video Flip and Rotate automatisch starten zodra je op VOLTOOIEN klikt.

In je browser wordt ook een internetpagina geopend waar je een ander product van DVDVideoSoft.com kan downloaden, maar die pagina kan je gewoon sluiten. Ook de snelkoppeling naar DVDVideoSoft Free Studio op je bureaublad mag je verwijderen.

STAP 1: Downloaden en installeren

 

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: video, flip, rotate

Gerelateerde artikels op Clickx

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

1 reacties op dit artikel:

okidoki
22/04/2010 11:08:38

Kwaliteits-verlies is toch te duidelijk om goed te zijn,
is dus minder bruikbaar om in een video te integreren
die later op televisie kan getoond worden,
teveel "blokvorming"

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb