Multimedia beheren met Media Center
11 maart 2010 | Redactie Clickx MagazineSTAP 2: Configuratie tv-tuner
Voor de eigenlijke installatie van je tv-tuner(s) moeten we wel verwijzen naar de bijhorende handleiding: die kan namelijk voor elk model anders zijn.
Wij hadden alvast geluk: Windows 7 herkent onze externe USB-tuner Hauppauge WinTV PVR2 onmiddellijk en is zelfs zo galant om de nodige drivers op te halen en te installeren. In het menu voor de aanvullende installatie selecteren we vervolgens TUNERS, TV-SIGNAAL EN GIDS CONFIGUREREN.
Een wizard gidst je dan door de configuratieprocedure: we kozen regio Belgium, vulden onze postcode in, verklaarden ons akkoord met een aantal servicevoorwaarden, gaven aan dat we over kabel-tv beschikten (geen satelliet of antenne dus), deelden mee dat we geen settop-box hadden, duidden de juiste tv-signaalaanbieder aan in de lijst en rondden even later af met VOLTOOIEN.
De nodige software evenals een programmagids voor de komende veertien dagen worden daarbij automatisch van het net geplukt.

Gerelateerde artikels op Clickx
Related Partner info
Reacties














