Virtuele voorraadkast
07 december 2009 | Redactie Clickx MagazineSTAP 6: Je boodschappenlijstje op internet
Stel dat je op het werk bent en daarna nog even naar de supermarkt wil, maar het boodschappenlijstje staat op je computer thuis. Geen probleem, want Pantry synchroniseert je boodschappenlijstje ook vanop de Pantry-servers. Ga naar www.pantrylist.net en klik bovenaan op PANTRY VIEWER. Met Internet Explorer geeft dit voorlopig nog wel problemen; je gebruikt dus best Firefox.
Geef je gebruikersnaam en wachtwoord in en klik op LOG IN. Je krijgt nu precies dezelfde Pantry-interface te zien, en je kan ook producten toevoegen of verwijderen. Op het moment van schrijven kan je je boodschappenlijstje nog niet afdrukken omdat het een testversie betreft, maar je kan wel alle producten zien. Die kan je dan weer wel afdrukken.
Wil je toch boodschappenlijstjes afdrukken op het werk, dan kan je daar ook Pantry installeren, als dat tenminste mag (en kan) van de informatica-afdeling van je bedrijf.

Externe links
Related Partner info















