automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Maak komaf met spyware

13 november 2009 | Redactie Clickx Magazine

STAP 6: Immuniseren

Omdat voorkomen steeds verstandiger is dan genezen, heeft Spybot S&D een functie om Internet Explorer en Firefox te immuniseren. Hierdoor zal de software de installatie van een aantal bekende spywareprogramma's via ActiveX of andere technologieën voorkomen.

Open het hoofdscherm IMMUNISEREN (kies IMMUNISEREN in het menu links en klik op IMMUNISEREN). Je leest dan om hoeveel pop-ups, cookies of plugins het gaat. Wie zeker is van zijn zaak, kan voor iedere individuele risicobron beslissen of hij deze alsnog wil deblokkeren.

STAP 6: Immuniseren

 

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: spyware, spybot, search, destroy

Gerelateerde artikels op Clickx

Externe links

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

4 reacties op dit artikel:

18/11/2009 14:02:02

Heb recentelijk niet één Trojaans paard op mijn computer gehad maar een ganse cavalerie... Windows live care, CC, Avira, en nog een paar andere boden wel na enkele uren scannen, beterschap doch
de paarden bleven terug komen. (Web page XXX heeft besmetting vastgesteld... enz.) Download en uitvoeren van spy-bot bracht definitieve oplossing tegen de paarden doch computer werd extreem langzaam. Kreeg telkens ik iets vroeg b.v. Photoshop opstarten, eerst nog een uitgebreide plaspause vooraleer het programma opende... Na verwijderen van Spy-bot en het uitvoeren van een "recovery" programma een paar verwijderde programma bestanden terug gezet en het probleem was eindelijk, na een grote week werk, opgelost. Heb ik nu Spy-bot verkeerd gebruikt ? Zal wel altijd een vraag blijven.

16/11/2009 19:45:02

Aan BoePa.

1. Ik gebruik Spybot reeds jaren zowel op wijlen mijn computer op de firma (intussen op rust) als op mijn thuiscomputer. Nooit enig probleem gehad noch met IE noch met Firefox.

2. Spybot is een programma voor de detectie van en het verwijderen van spyware en malware dat tot één van de efficiëntste in IT-land mag gerekend worden. Het dient niet om van een computer een turboprop te maken. Daarvoor dienen andere programma’s die de registry ordenen, de startup procedure onder handen nemen enz. Dus, Spybot en analoge programma’s dienen om de computer VEILIGER en niet SNELLER te maken.

3. Er bestaan inderdaad een heleboel programma’s die problemen detecteren in de demoversie, maar die je laten betalen voor het fixen in de full versie. Dat is die lui hun goed recht, maar met een beetje zoeken vind je op het Internet wel gelijkwaardige programma’s die een freeware full version aanbieden. Moest je het hoofdmenu van Spybot een ietsje grondiger bekeken hebben dan zou je het knopje "fix selected problems" hebben ontdekt, waarschter de "kuis-op" procedure verscholen zit.

Met vriendelijke groeten,


Malach

vistafreak
16/11/2009 19:37:05

Ik vind Spybot een vervelende tool
Omdat die veel meldingen geeft dat er in de register is gewijzigd is Enzo,
dan verkies ik Avg anti-spyware, Ook gratis :arrow:

16/11/2009 12:42:02

Ik heb spybot recentelijk geinstalleeerd en als resultaat daarvan had ik serieuze problemen om internet Explorer op te starten. Dus, spybot spult terug verwijderd en problemen opgelost. Ik heb nog andere tools gebruikt, zelfs betalende, men merk weinig of geen verschil bij het beheer en vooral traag opstarten v windows. Ik gebruik ook hitman Pro , maar aaleen om regelmatig te scannen. Ik vraag me dus echt af in hoeverre spyware toestanden even goed als hype gebruikt worden. Je mag gratis scannen en dan is het eerst betalen om op te kuisen. Terwijl het verschil achteraf amper merkzaam is. Je moet natuurlijk weten waar je gaat surfen en vooral je voorzorgen nemen als je veel vreemd gaat. Antivirus is noodzakelijk en zelfs gratis te krijgen. Spyware wat mij betreft alleen als het gratis is of wel degelijk een verschil maakt. Mijn volgende computer wordt hoogst waarschijnlijk een Mac, nog minder last van al die troep.

Mvg

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb