Wakoopa: sociaal softwarenetwerk
29 mei 2009 | Andy StevensSTAP 6: Klikken om te leren
Klik je op een softwaretitel, dan krijg je alle gegevens te zien die andere gebruikers van dat programma al ingegeven hebben. Zo zie je bijvoorbeeld meteen in welke categorie het thuishoort, wat de gelijkaardige alternatieven zijn, hoe het programma er uitziet (aan de hand van screenshots), besprekingen en opmerkingen van gebruikers, enzovoort.
Klikken we bijvoorbeeld op Microsoft Outlook, dan krijgen we te lezen dat het “The most popular email client on Windows” is. Je kan bovendien verder klikken op ‘email client’, waarna je een overzicht krijgt van de meest gebruikte e-mailprogramma’s en een lijstje met nieuwkomers in deze categorie (zie afbeelding).

Related Partner info
Reacties
Reageer op dit artikel
1 reacties op dit artikel:
Ik ben sinds een een week of zo lid van Wakoopa. Het is een soort Facebook maar dan voor software. Ik ben ondertussen al aan het level Devotee geraakt.
Je moet een klein programma genaamd een "tracker" downloaden en installeren. Daarna gaat die tracker na welke software je zoal gebruikt. Dit is echter geen spyware, want de gegevens worden naar je profiel gestuurd op Wakoopa.com. Ook de webapplicaties die je gebruikt worden ge "tracked". Niet de websites die je bezoekt, alleen de sites met een Web 2.0 gehalte. Zeker een aanrader om je eens te registeren op de site ( wat uiteraard volledig gratis is ) !


















