Wakoopa: sociaal softwarenetwerk
29 mei 2009 | Andy StevensSTAP 11: Punten verdienen
Je start bij Wakoopa met de status van NEWBIE, en naarmate je meer punten verdient, stijgt ook je rang (naar ENTHUSIAST, DEVOTEE of zelfs EXPERT). Maar hoe kan je nu zo’n extra punten verdienen? Hieronder vind je een overzichtje van de belangrijkste Wakoopa-handelingen:
- Gebruik een nieuw programma: 5 punten
- Gebruik als eerste een nieuw programma: 10 punten
- Voeg als eerste een beschrijving toe voor een programma: 10 punten
- Upload een screenshot dat goedgekeurd wordt: 5 punten
- Gebruik software voor x aantal uur: 100 punten voor 1.000 uur, 50 punten voor 500 uur, 25 punten voor 100 uur en 10 punten voor 10 uur.
- Schrijf een recensie (in het Engels) over een stuk software dat je langer dan een uur hebt gebruikt: 5 punten

Related Partner info
Reacties
Reageer op dit artikel
1 reacties op dit artikel:
Ik ben sinds een een week of zo lid van Wakoopa. Het is een soort Facebook maar dan voor software. Ik ben ondertussen al aan het level Devotee geraakt.
Je moet een klein programma genaamd een "tracker" downloaden en installeren. Daarna gaat die tracker na welke software je zoal gebruikt. Dit is echter geen spyware, want de gegevens worden naar je profiel gestuurd op Wakoopa.com. Ook de webapplicaties die je gebruikt worden ge "tracked". Niet de websites die je bezoekt, alleen de sites met een Web 2.0 gehalte. Zeker een aanrader om je eens te registeren op de site ( wat uiteraard volledig gratis is ) !


















