automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Nieuwe tv Toshiba herkent kijker

Heeft gezichtsherkenning

07 april 2011 | Els Bellens

Toshiba toont deze week een reeks nieuwe producten. Naast laptops en tv’s met 3D-ondersteuning lanceert het Japanse bedrijf de Toshiba UL 863. Dat is een serie tv’s die is uitgerust met Personal-TV, een systeem voor gezichtsherkenning.

Tot vier personen kunnen op de tv hun profiel opslaan. Voor elk profiel worden favoriete kanalen, kleurinstellingen, volume enzovoort onthouden. De kleine camera in het scherm identificeert vervolgens wie er op de sofa zit, en laadt zijn of haar instellingen in.

Voor kijkers die niet willen dat hun huisgenoten hun favoriete kanaal kennen, kan elk profiel ook beveiligd worden met een wachtwoord.

De camera merkt ook op wanneer er niemand voor de tv zit, en zet zichzelf dan in stand-bymodus. Hoe dat werkt als je in slaap valt, weten we niet.

Tv op je netwerk
Behalve met de gezichtsherkenning is deze serie uitgerust met een WLAN-interface, zodat je de tv kan verbinden met je thuisnetwerk, en met Toshiba Places. Dat laatste is een soort iTunes voor je tv, waarmee je muziek, video en applicaties kan downloaden.

De serie bestaat uit vier modellen, met beeldschermen van 32 inch tot 46 inch. Ze zijn een dezer dagen in België beschikbaar voor een prijs vanaf 799 euro.

bron: Clickx

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: tv, video, technologie, gezichtsherkenning

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

2 reacties op dit artikel:

11/04/2011 09:58:28

@jenteke, Ik vind het ook een stom product en zou het zeker nooit kopen. Vraag me ook af wat die gezichtsherkenning zal doen als er 2 of 4 personen tegelijk met hun opgeslagen profiel naar zo een TV kijken.

09/04/2011 09:54:01

Waar komen ze toch mee af tegenwoordig...

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb