Windows 7 nu al gekraakt
Gehackte fabrikantenversie omzeilt valideringsproces
31 juli 2009 | Pieterjan Van LeemputtenDe definitieve versie van Windows 7 voor computerbouwers, nog maar net klaar, is nu al gekraakt. Op verschillende Chinese fora staat dat hackers de geldigheidscontrole Windows Genuine Advantage (WGA) kunnen omzeilen.
Door de omzeiling van WGA kan Windows 7 offline geactiveerd worden zonder verificatie door de servers van Microsoft.
Het gaat om de RTM-versie van Windows 7, die bedoeld is voor computerfabrikanten zoals HP en Dell. Deze versie is grotendeels gelijk aan de editie die in oktober voor consumenten verschijnt.
De hackers in kwestie hebben een gelekte versie gebruikt om het activeringscertificaat te krijgen. Dat werd digitaal ondertekend door Microsoft en is bedoeld voor de fabrikanten.
In een reactie aan CNet waarschuwt Microsoft voor mogelijk gekraakte versies. "We zijn ons bewust van meldingen van misbruik waarbij wordt geprobeerd om de activering en validering in Windows 7 te omzeilen. (…) Microsoft raadt klanten aan om Windows 7 niet te downloaden van illegale bronnen."
bron: CNet
Gerelateerde artikels op Clickx
- Hacker breekt in bij 2 Belgische banken
- Europese prijzen Windows 7 omhoog
- Is jouw pc klaar voor Windows 7?
- Laatste kans op gratis Windows 7
Related Partner info
Reacties
Reageer op dit artikel
4 reacties op dit artikel:
Natuurlijk raadt Microsoft de mensen aan om niet illegaal te downloaden.. Dan verkopen ze minder
Daar moet je de Chineese websites niet voor afzoeken ,deze volledige download van windows 7 heeft dagen lang ter download gestaan op clubs.nl,met Genuine Advantage omzeiling.
Huiswerk doen jongens........






