automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Een ordelijk bureaublad

Weg met al die snelkoppelingen!

08 juli 2008
Heb jij ook een mooie vakantiefoto die je als bureaublad koestert? Maar je bureaublad staat ongetwijfeld ook eivol met snelkoppelingen en van die foto valt nog weinig te bespeuren. Maak dan ergens een nieuwe map aan (in Mijn documenten bijvoorbeeld) en geef ze een gepaste naam, bijvoorbeeld Snelkoppelingen.

Sleep de nodige snelkoppelingen van je bureaublad in de nieuwe map. Je kan natuurlijk ook meerdere mappen maken, zodat je snelkoppelingen netjes gescheiden worden ('spelletjes' en 'andere toepassingen' bijvoorbeeld). Nu sleep je deze nieuwe map naar je taakbalk. Zorg er wel voor dat je taakbalk ontgrendeld is. Dat controleer je door met de rechtermuisknop op de taakbalk te klikken en in het menuutje TAAKBALK ONTGRENDELEN of TAAKBALK VERGRENDELEN te kiezen.

Je zal zien dat de naam van de bewuste map nu rechts in de taakbalk verschijnt, met een dubbel pijltje ernaast. Klik op het dubbele pijltje en er zal een menu openen waarin je snelkoppelingen mooi gerangschikt staan? Je foto staat nu ongehinderd op het bureaublad te pronken en alle nodige snelkoppelingen zijn snel en overzichtelijk toegankelijk! Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: bureaublad, foto, snelkoppelingen, vrijmaken

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

3 reacties op dit artikel:

Mr Clickx Import
15/01/2009 19:14:11

Origineel bericht van FransNijs GENT 08/07/2008
Makkelijker is het in je snelstartbalk een snelkoppeling te maken naar je startmenu.
C:Documents and SettingsAll UsersMenu Start (indien je dat van alle gebruikers van je computer wil), of
C:Documents and SettingsEigenaarMenu Start (als je enkel je eigen startmenu wil)
Als je dan op die snelkoppeling klikt, opent een venster met de koppelingen naar al die programma's en daar kun je makkelijk in bladeren

Mr Clickx Import
15/01/2009 19:14:11

Origineel bericht van Jaak Balen 09/07/2008
Met het freeware-programma "JetToolbar" bekom je hetzelfde resultaat. Inderdaad zeer handig!

Mr Clickx Import
15/01/2009 19:14:11

Origineel bericht van Marie Jeanne 14/07/2008
Maak een map aan op het bureaublad. Sleep daar al de snelkoppelingen naartoe. Sluit de map. Sleep de map naar de buitenkant (boven, rechts of links)en je ikoontjes verschijnen mooi op een rijtje.

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb