automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Je favoriete sites samengevat

Het nieuws in een notendop

15 april 2008
Als nieuwsfreak wil je natuurlijk dagelijks op de hoogte blijven van het nieuws van je favoriete webstekken en blogs. Liever dan die telkens handmatig te moeten doorspitten, kan je met een aangepaste nieuwslezer de RSS-feeds van zo'n site binnenhalen (RSS staat voor Rich Site Summary), op voorwaarde natuurlijk dat die site een RSS-feed aanbiedt.

In een notendop gaat dat zo. Installeer een (gratis) nieuwslezer zoals Awasu www.awasu.com, FeedReader www.feedreader.com of de eenvoudige Rssreader www.rssreader.nl.

Open die en ga met je browser op zoek naar een RSS-feed (die herken je gewoonlijk door een oranje knopje met de letters XML of RSS). Druk vervolgens op de knop ADD in Rssreader en plak hier het adres van die feed. Even later verschijnt hij netjes in het linkervenster. Selecteer die dan, zodat je de 'headlines' rechts te zien krijgt.

Klik je zo'n headline aan dan zie je gewoonlijk onderaan een heel korte samenvatting. Wil je alles uit de nieuwskan halen, druk dan op de links READ MORE (of OPEN IN BROWSER, als je de informatie liever in je vertrouwde browseromgeving bekijkt). Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: rss, nieuws, browser, internet

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

0 reacties op dit artikel:

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb