Verkeershinder op je bureaublad
Live camerabeelden dankzij het Vlaams Verkeerscentrum
02 maart 2007
Iedereen heeft vroeg of laat wel eens te kampen met de verkeersellende op de Vlaamse wegen. Op de site van het
Vlaams Verkeerscentrum kan je al een tijdje live camerabeelden van de drukste verkeersaders van ons land terugvinden. Maar wist je dat je die webcambeelden ook op je bureaublad kan zetten?
Je surft gewoon met Internet Explorer naar de pagina met het
cameraoverzicht, selecteert een regio en klikt met je rechtermuisknop op het beeldje dat je op je bureaublad wil zien. In het snelmenu selecteer je nu ALS BUREAUBLADITEM INSTELLEN.
Op de vraag van Internet Explorer of je een Active Desktop-item wil toevoegen, klik je gewoon JA en in het volgend venster druk je op OK. Als je nu naar je bureaublad gaat, zie je de webcam van de verkeerssituatie.
Verversen doe je met F5 - of je kiest VERNIEUWEN in het snelmenu dat je met je rechtermuisknop oproept. De kadertjes met de beelden laten zich ook makkelijk verslepen, zodat je kan kiezen waar precies je ze op je bureaublad zet.
Active Desktop-items kunnen alleen met Internet Explorer toegevoegd worden. Het heeft dus weinig zin om dit te proberen met andere browsers zoals Firefox of Opera.
Lees meer artikels over
(?)
:
verkeer, verkeerscentrum, webcam, desktop, file, camerabeelden, active desktop
Reacties
3 reacties op dit artikel:
15/01/2009 18:31:13
Origineel bericht van willems zaventem 18/03/2007
graag zou ik dit willen ontvangen
bedankt bij voorbaat, groetjes
15/01/2009 18:31:13
Origineel bericht van Anja 19/12/2007
Hallo,
lukt dit ook met vista?
groetjes,
Anja
15/01/2009 18:31:13
Origineel bericht van Anja 19/12/2007
Hallo,
lukt dit ook met vista?
groetjes,
Anja