automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Een nieuw maildeuntje

Verander het geluid als je een mail binnenkrijgt

29 september 2006
Ben je het deuntje beu dat je te horen krijgt als er nieuwe mail is? Dan kan je dat makkelijk veranderen. Onderstaande procedure geldt niet alleen voor Outlook en Outlook Express, maar ook voor andere mailprogramma's zoals Eudora.

Klik op START, CONFIGURATIESCHERM, GELUIDEN EN AUDIOAPPARATEN. Klik op het tabblad GELUIDEN. Doorloop nu de lijst onder PROGRAMMAGEBEURTENISSEN tot je MELDING BIJ NIEUW E-MAILBERICHT tegenkomt.

Als je hierop klikt, kan je een nieuw geluid kiezen in de lijst, of zelf op zoek gaan naar een wav-bestand op je computer door op BLADEREN te klikken.

Na een klik op OK heb je een nieuw geluid. Let wel op: als je meerdere e-mailprogramma's gebruikt, dan verandert dat geluid voor alle programma's die op je computer geïnstalleerd zijn! Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: outlook, express, mail, geluid

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

2 reacties op dit artikel:

Mr Clickx Import
15/01/2009 18:14:25

Origineel bericht van jeanpierre Veurne 09/10/2006
graag het deuntje
bedankt

Mr Clickx Import
15/01/2009 18:14:25

Origineel bericht van jeanpierre Veurne 09/10/2006
bedankt

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb