Gegevens van Outlook veilig stellen
Verlies nooit meer je e-mails.
14 augustus 2006 Werk je met Outlook, dan kan je al je Outlook-folders snel exporteren naar een bestand. Als je problemen hebt, kan je dit bestand opnieuw importeren zodat je onmiddellijk weer aan de slag kan. Klik op BESTAND en kies voor IMPORTEREN EN EXPORTEREN. In het nieuwe venstertje selecteer je de optie NAAR EEN BESTAND EXPORTEREN, waarna je op VOLGENDE klikt. Duid aan dat je EEN BESTAND MET PERSOONLIJKE MAPPEN (.PST) wil maken en druk nog eens op VOLGENDE. Nu kan je kiezen welke mappen en eventuele submappen je allemaal wil exporteren. Selecteer de mappen die je wil opnemen in de back-up, en ga via VOLGENDE naar het opgeven van de doellocatie. Klik op BLADEREN en ga met de Verkenner naar de plaats waar je de back-up wil opslaan. Geef je back-up een naam die je niet vergeet en druk op VOLTOOIEN om af te ronden. Later kan je via dezelfde weg je gegevens terugzetten. Op de website www.microsoft.com/downloads kan je overigens gratis een nuttige handlanger voor Outlook downloaden. Het programma heet Personal Folder Backup en integreert zich naadloos in je Outlook. Eens geïnstalleerd, kan je via BESTAND kiezen voor de optie BACKUP. Je krijgt dan een nieuw venster te zien waarin je alle opties voor de back-up van je Outlook-folders kan instellen. Zo kan je heel snel alles naar een bestand kopiëren. Personal Folder Backup herinnert je er ook aan wanneer het tijd is om de volgende back-up te nemen!Related Partner info
Reacties
Reageer op dit artikel
10 reacties op dit artikel:
Ik heb Outlook Express op mijn Pc Windows Home Edition. Sedert een tijdje stel ik vast als ik in Outlook Express vertoef dat ik mijn mails niet kan verwijderen via de normale weg bovenaan de balk waar ,,verwijderen’’ staat. Kun je mij daar bij helpen hoe dat komt en hoe ik weer via ,,verwijderen’’ mijn mails kan verwijderen?
Origineel bericht van herman willebroek 21/08/2006
en wat doen we met outlook expresse want voor outlok moet me wel over ms office beschikken of niet soms
Origineel bericht van DraXken 21/08/2006
Hallo,
Het hangt ervan af of je outlook of outlook express gebruikt. De express versie zit standaard in Windows XP. De gewone Outlook versie krijg je bij Office.
Voor Outlook Express:
c:documents and settings\Application DataIdentities
Hierna vindt je misschien een paar folders met een code, bijvoorbeeld: {00009BV5-V6E6-N99D-O8SF-9VRP3OLUMVKT}
Als je in die map gaat vind je folders voor Microsoft en Outlook. Maak een backup van de volledige folder IDENTITIES. Elke gebruiker op je computer heeft een eigen identity en dus op deze manier backup je alle mailboxen, inclusief contacten.
Voor Outlook:
C:Documents and SettingsGebruikerLocal SettingsApplication DataMicrosoftOutlook
Maak een kopie van deze volledige folder. Zet deze na herinstallatie terug op dezelfde plaats en je hebt alles weer terug. Het is wel mogelijk dat je na het terugzetten even je adresboek moet verwijderen en een nieuw aanmaken. Maar als je dit gedaan hebt, staan plots al je adressen er weer
bugje?! Dit gebeurt trouwens niet altijd.
Hope this helps!
Origineel bericht van Stefaan Retie 22/08/2006
Bestaat er ook iets gelijkaardigs voor ,Outlook Express?
Origineel bericht van amorfati Antwerpen 22/08/2006
Dag Kurt, Ja het gaat, doch het is wel wat veel om het het hier zomaar even neer te pennen, misschien iets voor de CLICKX redactie om er een workshop van te maken. je kunt proberen naar www.computeridee.nl te surfen 23/05
Origineel bericht van kurt zomergem 22/08/2006
Inderdaad allemaal goed en wel, maar wat met je emailadressen (emailaccounts die je instelde in je outlook (gebruikersnamen, pass, handtekening, ....) deze ben je wel kwijt.
Welke bestanden moet je hiervoor backuppen ????
Origineel bericht van guido beusen diestsetraat 87 24/08/2006
Geachte,
Wordt in dit artikel microsoft outlook bedoeld?
Ik werk met Outlook express en kan nu (vroeger kon ik het adressen bestand zonder problemen exporteren) nu mijn adressenbstand niet meer exporteren.Nu vraagt de computer om microsoft outlook als standaard in te stellen.
Origineel bericht van Blofi knokke-heist 28/09/2006
Kan ik eventueel, net als Kurt het programma LOOKOUT van jou doorgemaild krijgen?
Indien niet, toch bedankt voor de moeite
Chris
Origineel bericht van huugie" 23/10/2006
kan je me dat programma ook mailen
ik zou je hartelijk danken
groetjes
Origineel bericht van Ludo Kontich 23/10/2006
Kurt, Je kon vroeger het programma LOOKOUT downloaden en dan werden AL je gevens van Outlook veilig gesteld maar voor zover ik weet is dat programma niet meer te downloaden. Het bedrijfje werd opgekocht door Microsoft als ik me goed herinner. Indien je toch interesse zou hebben, geef een gil en ik mail het door naar jou.






