Verwijder overbodige Java-versies
Maak ruimte vrij op je harde schijf
19 maart 2009 | Frederik MeurisOm bepaalde programma’s te gebruiken, moet je eerst de Java J2SE Runtime www.java.com downloaden en installeren. Sun, de ontwikkelaar van Java, brengt echter regelmatig nieuwe versies uit, en die kunnen ook naast elkaar geïnstalleerd worden. Maar dat is vaak overbodig, neemt veel ruimte in (120 MB per keer!) en sommige programma’s krijgen dan problemen.
We raden je daarom aan om oudere Java-versies te verwijderen. Dat gaat makkelijk: klik gewoon op START, CONFIGURATIESCHERM, SOFTWARE en ga naar J2SE RUNTIME ENVIRONMENT. Kies de oude versie en klik op VERWIJDEREN.
Related Partner info
Reacties
Reageer op dit artikel
2 reacties op dit artikel:
Ik vind zowel J2SE Runtime Environment als Java (TM)terug met verschillende updates. Kan iemand mij zeggen wat het verschil is tussen die twee?
Geheel tegen mijn zin in kreeg ik bij m&rsquo.n PC een Nederlandstalige Vista geleverd (ik doe al meer dan 25 j. aan informatica in de moedertaal van dit gebeuren : Engels).
In dit geval, krijg ik de keuze "Software" niet in het "Configuratiescherm", maar wel "Programma&rsquo.s". Probleem is dat ik daar nergens" J2SE Runtime Environment"heb teruggevonden. Nochtans is volgens de update functie wel degelijk de laatste versie op mijn systeem geïnstalleerd.






