automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Weg met dual boot in Vista

Keuze tussen XP en Vista?

24 december 2008 | Andy Stevens

Op mijn pc draaien zowel Vista Ultimate als Windows XP Professional, via een multiboot. Nu heb ik de partitie met XP geformatteerd, aangezien ik het toch niet meer gebruik. Maar tijdens het booten krijg ik nog steeds het opstartscherm met de keuze Vista/XP. Hoe geraak ik hier vanaf?

Paul Van Vliet

De oplossing voor dit probleempje is in Vista enigszins anders dan in XP, maar echt moeilijk is het niet. Druk in Vista op de Start-knop en tik sysdm.cpl in, gevolgd door een druk op Enter. Er verschijnt een venster met Systeemeigenschappen.

Op het tabblad Geavanceerd zie je bij Opstart- en herstelinstellingen een knopje Instellingen. Als je daar op klikt, kan je het vinkje verwijderen bij Lijst met besturingssystemen. Klik op OK om de vensters weer af te sluiten en je aanpassingen te bewaren, en start nogmaals op.

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: dual boot, boot, opstart, xp, vista, windows

Gerelateerde artikels op Clickx

Related Partner info

loading

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb