automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine

Windows Contactpersonen in Outlook

Exporteren en importeren klaart de klus

28 september 2009

Ik werk met Windows Vista en vraag mij af of ik de Windows Contactpersonen in Outlook 2007 kan gebruiken (in plaats van de contactpersonen in Outlook).
Hugo Van den Branden


De makkelijkste manier om de adressen uit de Windows Contactpersonen in Outlook te gebruiken, is via een export. Open Windows Mail, ga naar het bestandsmenu en kies EXPORTEREN, WINDOWS CONTACTPERSONEN.

Je hebt nu twee mogelijkheden: CSV en VCARDS. Kies deze laatste als je contactpersonen selectief wil toevoegen aan Outlook. Bevestig met EXPORTEREN. Kies een geschikte exportmap en bevestig met OK.

Open vervolgens Outlook, ga naar het menu BESTAND en kies IMPORTEREN EN EXPORTEREN. Klik in de lijst op EEN VCARD-BESTAND (.VCF) IMPORTEREN en druk op VOLGENDE.

Navigeer naar de zojuist gecreëerde map en klik het vcf-bestand van de gewenste contactpersoon aan, waarna je de gegevens ophaalt met OPENEN. Deze procedure moet je dus voor elke contactpersoon afzonderlijk herhalen.

Liever alles in één klap binnenhalen? Kies dan in Windows Mail voor CSV. Druk hier op de knop BLADEREN, blader naar een geschikte locatie, geef een geschikte bestandsnaam op en druk op VOLGENDE.

Plaats een vinkje naast de velden die je effectief mee wil exporteren en druk op VOLTOOIEN. Start Outlook op, open het menu BESTAND en kies IMPORTEREN EN EXPORTEREN en GEGEVENS UIT EEN ANDER PROGRAMMA OF BESTAND IMPORTEREN.

Druk op VOLGENDE, selecteer DOOR LIJSTSCHEIDINGSTEKENS GESCHEIDEN WAARDEN (WINDOWS) en druk nogmaals op VOLGENDE. Blader naar het exportbestand, geef aan of je eventuele duplicaten al dan niet mee wil importeren en druk op VOLGENDE.

Selecteer de doelmap (wellicht is dat CONTACTPERSONEN) en druk alweer op VOLGENDE. Stip de uit te voeren actie aan en druk op VOLTOOIEN (of kies AANGEPASTE VELDEN TOEWIJZEN als je de standaard mapping wil aanpassen).

Lees meer artikels over

Tags

Een tag is een sleutelwoord dat aangeeft waar een tekst over gaat. Als je op zo'n tag klikt, krijg je een overzicht van alle artikels die hetzelfde sleutelwoord hebben meegekregen.

(?)
: windows, contactpersonen, outlook, windows mail

Gerelateerde artikels op Clickx

Related Partner info

loading

Reacties

 

Reageer op dit artikel

Meld je aan om te reageren

0 reacties op dit artikel:

Acties bij dit artikel :

Share/Bookmark
Bewaar pdf meld een fout Reacties Verstuur {T}print

Meest recent »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Populairste Nieuws »

Meest gelezen op Clickx.be »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb