automatisch aanmelden
registreer | wachtwoord vergeten?
Clickx Magazine
Even geduld...

Even geduld...
  Mappen verbergen

Nieuws »

Wie is eigenaar van het interactieve web?

Wie is eigenaar van het interactieve web?

De top van de internetindustrie bevindt zich deze week in Texas. Meerdere bedrijven bevechten er softwarepatenten die "de innovatie van het web in de weg staan".

lees meer »

Facebook past fotoweergave aan

Facebook past fotoweergave aan

Facebook past momenteel de manier waarop foto's worden gepresenteerd aan. De weergave lijkt nu sterk op die van Google +.

lees meer »

Google werkt aan terminatorbril

Google werkt aan terminatorbril

Een bril met ingebouwde display die je informatie bezorgt over de omgeving. Dat is het nieuwe geheime project van Google.

lees meer »

Workshops »

Je boekencollectie beheren met LibraryThing

Je boekencollectie beheren met LibraryThing

Met al digitale media zou je haast vergeten dat er ook nog papieren boeken bestaan. LibraryThing catalogeert je collectie en helpt je bij het kiezen van vers leesvoer.

lees meer »

Makkelijk afspreken met Doodle

Makkelijk afspreken met Doodle

Een van de simpelste en tegelijk handigste webdiensten ooit is Doodle. Nog nooit was het zo gemakkelijk om een datum te prikken voor die reünie of vrijgezellenavond.

lees meer »

Vaktaal »

Escrow

Ook wel borg. Als je iets op een veilingssite als eBay koopt, en je vertouwt de handelaar niet helemaal, of het gaat om een belangrijk bedrag (meer dan € 500), dan kan je kiezen om de betaling via escrow te doen verlopen. Je betaalt dan niet meteen de verkoper, maar een betrouwbare derde partij, vaak een bedrijf dat daarin gespecialiseerd is. De borginstelling bevestigt de ontvangst van betaling aan de verkoper. Nadat jij de ontvangst van het goed bevestigt aan de borginstelling, betaalt die instelling de verkoper. Uiteraard zijn hier kosten mee gemoeid.

Forum »

Partner Info »

loading

Partner Events »

loading

Lezersbrieven »

Copyright © 2000 - 2012 Clickx Magazine, Minoc Business Press n.v. RPR 0461842239. All rights reserved. Copyright © 2000 - 2012 Minoc Online.
Ontwikkeling website: Minoc Business Press | Minoc Online | Root BVBA | X-Factory

Hosting door Combell: Combell   Metriweb